אטרקציות מומלצות בטיול בר מצווה בחו"ל

טיול בר מצווה הוא בחירתם של נערים רבים, המעדיפים אותו על פני מסיבה באולם או גן אירועים. החוויות עוצרות הנשימה, זמן האיכות עם ההורים, או רק אחד מהם, מושכים רבים לוותר על החגיגות בבית ולצאת לחו"ל. השאלה הנותרת פתוחה היא לאן לנסוע ואילו אטרקציות ישמחו את הנער וגם את מי שמלווה אותו.

נופים וטבע

אחת האטרקציות הבולטות מבין מגוון האפשרויות העומדות בפני טיול בר מצווה לחו"ל, היא נסיעה שיש בה ערך מוסף רב, וחוויות שלא כל יום פוגשים בהן. למשל, נסיעה לספארי באפריקה. מקומות כמו קניה, טנזניה ואחרים הם גן עדן להורים ולילדים, להם מתאפשר המפגש עם האחר והשונה בדמותם של שבטים אותנטיים וצפייה בבעלי חיים החיים בשמורות טבע עצומות מימדים. חתן בר המצווה ייהנה ממראות עוצרי נשימה של נופי פראיים, ילמד על בעלי החיים, גם בסיורי לילה מרתקים, ואשר כוללים צפייה בבעלי חיים נדירים או לא מוכרים, כמו יענים סומליים, ג'ירפות מרושתות ועוד. זוהי חוויה בלתי נשכחת ואחת האטרקציות המלהיבות ביותר שניתן להעלות על הדעת.

רוצים לערוך טקס בר מצווה בכותל? עירון הפקות – המקום המושלם להפיק בו בר מצווה הכותך.

ילדים לתמיד

אטרקציה נוספת, מעט יותר קרובה לישראל, היא היורודיסני בפריז. המקום, העתק מושלם של הדיסנילנד בארצות הברית, מתאים לכל גיל ואף אחד הוא לעולם אינו מבוגר מדי כדי ליהנות מהעולמות השונים, כמו עולם המים, מופעים מרתקים, העיצוב המופלא שרק בדיסני יודעים לעשות, המתקנים המשעשעים והמפחידים ועוד הרבה דברים טובים. כדי למצות את יורודיסני עד תומו, נדרשים לפחות שלושה ימים במקום. ניתן לשלב את טיול בר המצווה עם סיור בפריז, בארמון ורסאי ובסביבה, ולקנח ביורודיסני, או לחילופין להתחיל את החוויה ביורודיסני ומשם להמשיך בטיול.

מרחיקים למזרח

אטרקציה שהולכת ומקבלת תאוצה בקרב בני מצווה היא נסיעה לתאילנד או לסין המרוחקות. אולי זה בגלל התרבות הכל כך שונה מזו הישראלית, הנופים המדהימים והמראות המרתקים. מה שזה לא יהיה, הילדים נהנים מחוויה ייחודית ומרתקת, מפגש עם ישן וחדש, ביקור בכפרים עתיקים בהם הזמן קפא מלכת, מקדשים מפוארים וגם אטרקציות המתאימות לגיל בר מצווה, כמו השוק הצף בבנגקוק, מופע האקרובטיקה,  אף הוא בבנגקוק, קרקס השמש הסיני, קרנבלים בשתי המדינות ועוד

טיול בר מצווה הוא דרך נפלאה לציון גיל מצוות. חשוב לתכנן אותו בקפידה, תך התחשבות ברצונו של הילד, שהרי בסופו של דבר זוהי מתנה עבורו. כמו כן, זכרו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, שתבטיח לכם שקט נפשי ואת הידיעה כי ילדכם מוגן ובטוח וגם אתם. במקרים של אובדן כבודה, או אפילו פציעה חלילה, תדעו כי יש לכם כתובת לפנות אליה וחברת ביטוח שתכסה את הוצאות הטיפול או הוצאות בגין כבודה שנאלצתם לרכוש מחדש, במקרים של אובדן מטען. מומלץ כי בכל נסיעה לחו"ל לא תשכחו לבטח את עצמכם ורכושכם, קל וחומר אם אתם נוסעים עם הילדים.

מחפשים אטרקציות לבר מצווה? פנו עכשיו לחברת אדם עידן – המקום של האטרקציות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *