לחוות את ירושלים על גלגלים

ירושלים מציעה למבקרים בה כמו גם לתושביה המקומיים שפע אדיר ויחיד במינו של אטרקציות ואפשרויות איכותיות של דברים לראות או לעשות. העיר הייחודית הזו כוללת אטרקציות תרבותיות, שפע אתרים דתיים והיסטוריים, אוכל מגוון ומשובח, אטרקציות אדריכליות ואפילו טבע יוצא דופן. אך בעוד שיש אזורים שרצוי לחוות ברגל ולאט (שוק מחנה יהודה או העיר העתיקה למשל), לחוות את ירושלים על גלגלים זוהי חוויה מדהימה ומהנה מאוד, עם שלל אזורים ואתרים פשוט קלאסיים לכך.

אטרקציות בירושלים

יש כאמור שפע אדיר של אטרקציות בירושלים ואינספור דברים לראות או לעשות בעיר. מבחינת אטרקציות בירושלים המתאימות לחוות אותן על גלגלים, יש כמה המהוות את האפשרויות הטובות ביותר. כאשר מדובר על לחוות את ירושלים על גלגלים הכוונה היא כמובן בעיקר לחוויה דו גלגלית המאפשרת תנועה מהירה ומהנה אך בו בזמן שמירה על קשר לשטח ואותנטיות בהקשר של ביקור באטרקציות – מה גם שעיר צפופה ועמוסה כמו ירושלים אינה מתאימה במקרים רבים מאוד לסיור ברכב פרטי או רכב הסעות. כמה דוגמאות של אטרקציות בירושלים המתאימות לחוויה דו גלגלית מיוחדת במינה הן:

טיילת ארמון הנציב: חיבור של 3 טיילות מקסימות, תצפיות על העיר העתיקה, יער השלום, הר הזיתים, הרי מואב ומדבר יהודה הן רק חלק מהסיור המרתק באזור זה.

משכנות שאננים: סיור דו גלגלי ציורי וקסום בשכונות היהודיות הראשונות שנבנו מחוץ לחומות העיר – משכנות שאננים וימין משה.

הכנסת: אזור הכנסת מרתק ועמוס בהיסטוריה ומידע על ישראל, ירושלים ומסדרונות השלטון, גן הורדים הסמוך הוא המשך ציורי ומקסים לסיור.

הגן הבוטני: בגבעת רם, אתר נרחב, נוח מבחינת לחוות את ירושלים על גלגלים ועמוס בצמחיה ומידע מרתק.

אטרקציות נוספות בעיר הן השוק, העיר העתיקה, מוזיאון ישראל ועוד שפע אדיר של אפשרויות על גלגלים או ברגל.

סיורי סגווי – הרפתקה עירונית מדהימה

כאשר מדובר על לחוות את ירושלים על גלגלים ללא ספק אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר על אחד מכלי הרכב המהפכניים והחדשניים ביותר בעולם. סיורי סגווי בירושלים מציעים חווית ריחוף של ממש, רכיבה מיוחדת ומהנה שאין כדוגמתה והדרך האופטימאלית לטייל בעיר בסיורים מודרכים מרתקים ובלתי נשכחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *